Dzisiaj jest piątek, 20 października 2017
DLACZEGO logo musi być wektorowe?Historia mojego... sukcesu?Ile za zlecenie czyli jak wycenić własną pracę?
Telemarketerom mówię [***]

Telemarketerom mówię [***]

piątek, 2015-02-132520na luzie

Shitowciskacz pochodzi z banku zdjęć Fotolia

Też tak macie? Dzwoni jakiś typ, przedstawia się niewyraźnie i mówi, że SPECJALNIE DLA WAS przygotował rewelacyjną ofertę. Kredyt, komplet garnków bezprzewodowych albo pryszczoodporna pościel. Gość nawet nie wie, z kim rozmawia, ale nie przeszkadzało mu to przygotować tej niepowtarzalnej oferty.

Do mnie dzwonią od dawna, chociaż ostatnio jakby częściej. Ale kilka dni temu gość przeszedł samego siebie. Dzwoni i nawet nie dając mi dojść do słowa wyklepał formułkę, że ma superrewelacyjnebezprzewodoweinternetowe garnki, które mogę odebrać na spotkaniu tu-i-tu w dniu takim-i-takim, kończąc "chyba wie pan, gdzie to jest"? Niby wiem, bo mieszkam w Lublinie od urodzenia.

Na moje pytanie, skąd ma mój numer telefonu odparł równie wyuczoną formułkę, że mój cyfry mojego numeru zostały wylosowane przez komputer. Ręce mi opadły. Muszą mieć zajebiście inteligentny komputer, który potrafi wylosować numer przypisany do abonenta (z tego co wiem, przypisanych jest jakieś 20-30%) i jeszcze wie, z jakiego miasta abonent pochodzi. Jakie jest prawdopodobieństwo takiego trafienia?

Na moją uwagę, że kłamie, bo takie trafienie jest praktycznie niemożliwe, typ się obruszył i stwierdził, że on jest tylko konsultantem. Ty mnie totalnie rozwalił.

Nie gościu, nie jesteś konsultantem, bo niczego z tobą nie konsultuję. Jesteś cholernym wciskaczem shitu. Poza tym jestem pewien, że gdybym zaczął pytać o szczegóły tego shitu, to pogubiłbyś się w odpowiedziach. Taki z ciebie konsultant.

Ja rozumiem, że taka praca, że człowiek pracuje w trudnych warunkach, że nie jego wina że taką ma pracę i trzeba to uszanować. Nie, nie trzeba i nie zamierzam. Nikt nikogo do tej pracy nie zmusza a jeśli ktoś decyduje się na wciskanie shitu, to powinien mieć świadomość reakcji ludzi, do których dzwoni.

Tyle z mojej strony. Dziękuję.

Jeśli podoba Ci się wpis,
koniecznie zalajkuj,
skomentuj i zapisz się na