Dzisiaj jest wtorek, 25 września 2018
Historia mojego... sukcesu?Sklep z koszulkamiCytaty motywacyjne
Polecanki #02

Polecanki #02

czwartek, 2016-06-231156blogowanie, internet

Prawie wakacje, ale upał już daje się we znaki. Klienci zresztą też, ale to dobrze, bo będzie kasa. Od dwóch tygodni usiłuję jednak ogarnąć zlecenia a blogowanie zeszło na dalszy plan. Od ostatnich polecanek udało mi się napisać tylko dwa wpisy - mało. W kolejce czeka kilkanaście następnych. Może w wakacje się uda... A co dzisiaj mam dla Was?

Polecanki pochodzą z banku zdjęć Fotolia

Zarabianie na blogu czyli nie uprawiaj prostytucji

Wiem, że Joanna nie pisała tego pod wpływem mojego niedawnego posta Blogerze nie bądź frajerem, ale nie da się ukryć, że jest to rozwinięcie tematu. Możliwe, że inni też się za to wezmą, bo blogerzy muszą przestać się sprzedawać a grosze.


Notatniki – od czego zacząć?

Yzoja czyli Angelika pisze o jednym z moich ulubionych tematów - notatnikach. Moim odwiecznym marzeniem jest mieć je wszystkie chociaż realnie jeden grubszy wystarcza mi na pół roku. Niemniej, jak to kiedyś pisałem na innym blogu, notatników i piór nigdy za wiele.


Jak edytuję zdjęcia produktowe – Photoshop

Natalia prezentuje fajny tutorial o edycji zdjęć produktowych czyli jak z marnej surówki zrobić hiciora. Swoją drogą muszę się wziąć za swoje tutoriale z gór, bo na razie poszedł tylko jeden...


Jak odróżnić genialny pomysł od dobrego?

Nie wiem, jak Wy, ale ja dziennie mam setki różnych pomysłów. I chociaż zapisuję tylko te godne (moim zdaniem) uwagi, ich realizacja zajęłaby mi co najmniej sto lat. A kiedy bawić się z młodą? To już nie jest kwestia wyboru między złym a dobrym pomysłem, ale między dobrym a genialnym. O tym, jak tego dokonać, piszą Emilka i Monika.


5 rozpraszaczy, których warto się pozbyć przed rozpoczęciem pracy lub nauki

Paulina opisuje nasze największe rozpraszacze podczas pracy czy nauki. Jak się ich pozbyć? O tym też się dowiecie z tego wpisu.

Jeśli podoba Ci się wpis,
koniecznie zalajkuj,
skomentuj i zapisz się na